Satılık - Bina 913 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
İstek üzeri
Property 30788 photo 1
Property 30788 photo 2
Property 30788 photo 3
Property 30788 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1994
  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 913 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..

Konum

Benzer öğeler

Satılık
650 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 47810
  • Metrekare 650 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
750 000 € 1271 €/m²
  • Nesne kodu 38100
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
1 460 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 37499
  • Metrekare 1460 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
850 000 € 3400 €/m²
  • Nesne kodu 36233
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
550 000 € 1603 €/m²
  • Nesne kodu 52819
  • Metrekare 343 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 100 000 € 950 000 € 2375 €/m²
  • Nesne kodu 59531
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
490 000 € 1633 €/m²
  • Nesne kodu 44763
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
300 000 € 1554 €/m²
  • Nesne kodu 35235
  • Metrekare 193 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
950 000 € 3006 €/m²
  • Nesne kodu 56358
  • Metrekare 316 m²
  • Rooms 5
Satılık
1 250 000 € 1879 €/m²
  • Nesne kodu 57343
  • Metrekare 665 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği