Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 36000 m² Girit’te
Yunanistan
Girit
Lasithi
İtanos Belediyesi
Lagkada Belediyesi
853 000 €
23 €/m²
Nesne kodu
63290
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
36000 m²
Bölge
Girit
Location
Lagkada Belediyesi (İtanos Belediyesi) | Lasithi (idari bölge) (Girit)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1 m
En yakın şehire uzaklık:
2 km
Havaalanına uzaklık:
21 km
Açıklama
Satılık Arsa 36000 metrekare Girit’te. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
900 000 €
750 €/m²
Arsa 1200 m² Girit
Girit
Nesne kodu
38771
Metrekare
1200 m²
Denize uzaklık
400 m
Satılık
750 000 €
30 €/m²
Arsa 25000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
59199
Metrekare
25000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
940 000 €
200 €/m²
Arsa 4700 m² Girit
Girit
Nesne kodu
37512
Metrekare
4700 m²
Denize uzaklık
2000 m
Satılık
1 200 000 €
1200 €/m²
Arsa 1000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
12485
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
20 m
Satılık
800 000 €
18 €/m²
Arsa 43000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
34160
Metrekare
43000 m²
Denize uzaklık
1100 m
Satılık
853 000 €
860 €/m²
Arsa 991 m² Girit
Girit
Nesne kodu
64550
Metrekare
991 m²
Denize uzaklık
300 m
Satılık
700 000 €
640 000 €
316 €/m²
Arsa 2021 m² Girit
Girit
Nesne kodu
24670
Metrekare
2021 m²
Denize uzaklık
100 m
Satılık
853 000 €
725 €/m²
Arsa 1175 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63066
Metrekare
1175 m²
Denize uzaklık
50 m
Satılık
853 000 €
23 €/m²
Arsa 36000 m² Girit
Girit
Nesne kodu
63290
Metrekare
36000 m²
Denize uzaklık
1 m
Satılık
İstek üzeri
Arsa 2920 m² Girit
Girit
Nesne kodu
39826
Metrekare
2920 m²
Denize uzaklık
4000 m
Sofia Bourbaki
+30 2810 28 3745
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat