Satılık - Ticari mülk 63 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
750 000 €
11905 €/m²
Property 47721 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 63 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
700 000 € 2527 €/m²
  • Nesne kodu 65458
  • Metrekare 277 m²
  • Denize uzaklık 4350 m
Satılık
625 000 € 431 €/m²
  • Nesne kodu 21046
  • Metrekare 1450 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 50143
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
750 000 € 4360 €/m²
  • Nesne kodu 5547
  • Metrekare 172 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
650 000 € 4193 €/m²
  • Nesne kodu 30214
  • Metrekare 155 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
945 000 € 1629 €/m²
  • Nesne kodu 5790
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği