1 000 000 €
1000 €/m²
Property 34788 photo 1
Property 34788 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1500 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 1000 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 4667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
820 000 € 5857 €/m²
  • Nesne kodu 22941
  • Metrekare 140 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14242
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
880 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 21014
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği