Satılık - Ticari mülk 580 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Agia Paraskevi
945 000 €
1629 €/m²
Property 5790 photo 1
Property 5790 photo 2
Property 5790 photo 3
Property 5790 photo 4
Property 5790 photo 5
Property 5790 photo 6
Property 5790 photo 7
Property 5790 photo 8
Property 5790 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1700 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 580 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Atina'daki Agia Paraskevi Belediyesi'nde merkezi yol üzerinde, ikinci katta toplam 580 metrekare taban alanına sahip ticari bir gayrimenkul satışı sağlanmaktadır.

Ayrıca üçüncü katta 945.000 euro fiyatla satılıktır. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
1 000 000 € 1694 €/m²
  • Nesne kodu 50027
  • Metrekare 590 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
880 000 € 2200 €/m²
  • Nesne kodu 21014
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
800 000 € 700 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 60291
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 8400 m
Satılık
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14242
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 000 000 € 1000 €/m²
  • Nesne kodu 34788
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 100 000 € 2750 €/m²
  • Nesne kodu 50143
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği