Satılık - Ticari mülk 157 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Glifada
1 500 000 €
9554 €/m²
Property 47717 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2021
  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 22 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 157 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 22441
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Nesne kodu 32520
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 34 m
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m

Bülten aboneliği