Satılık - Ticari mülk 130 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Merkez
1 250 000 €
9615 €/m²
Property 3312 photo 1
  • Nesne kodu 3312
  • Satılık, Kiralık Satılık
  • Tip Ticari mülk
  • Metrekare 130 m²
  • Arazi büyüklüğü 1050 m²
  • Bölge Atina
  • Location Atina - Merkez (Attica)

Ayrıntılar

  • Yıl Notu: 2012 год строительства
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 130 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

1050 metrekare arsa üzerine inşa edilmiş bir dükkan satışa sunulmuştur. Voula bölgesinde. Dükkan tek katlı, kare 115 metrekare, tavan arası çatısı 15 metrekaredir. Şu anda bu dükkan aylık 2.000 euro kira ödemesi ile kiralanmaktadır.

Voula, güney Atina'nın prestijli banliyölerinden biri olarak kabul edilir, iyi düzenlenmiştir, burada güzel bir rıhtım vardır ve birçok ünlü insan ikamet yeri olarak bu bölgeyi seçer. 

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 200 000 € 645 000 € 629 €/m²
  • Nesne kodu 36564
  • Metrekare 1025 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 050 000 € 8750 €/m²
  • Nesne kodu 14242
  • Metrekare 120 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği