2 100 000 €
2283 €/m²
Property 32520 photo 1
Property 32520 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1965
  • Denize mesafe: 34 m
  • Havaalanına uzaklık: 3 km

Hizmetler

  • Depo

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 920 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, kiler bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 13035
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 500 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 25030
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Nesne kodu 32520
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 34 m
Satılık
3 000 000 € 3768 €/m²
  • Nesne kodu 23044
  • Metrekare 796 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 22441
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
2 660 000 € 8312 €/m²
  • Nesne kodu 37580
  • Metrekare 320 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 520 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 37581
  • Metrekare 720 m²
  • Denize uzaklık 20 m

Bülten aboneliği