Satılık - Ticari mülk 630 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Vironas Belediyesi
1 350 000 € 720 000 €
1143 €/m²
Property 21642 photo 1
Property 21642 photo 2
Property 21642 photo 3
Property 21642 photo 4
Property 21642 photo 5
Property 21642 photo 6
Property 21642 photo 7
Property 21642 photo 8

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2004
  • Denize mesafe: 9000 m
  • Havaalanına uzaklık: 4 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 630 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 100 000 € 880 €/m²
  • Nesne kodu 34787
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 180 000 € 1685 €/m²
  • Nesne kodu 4667
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 17000 m

Bülten aboneliği