Satılık - Ticari mülk 480 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Kuzey Kifissia Belediyesi
1 300 000 € 850 000 €
1771 €/m²
Property 31104 photo 1

Ayrıntılar

  • Kat sayısı: 4
  • Yapım Yılı: 2012
  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 13 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 480 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 100 000 € 4489 €/m²
  • Nesne kodu 60557
  • Metrekare 245 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
1 350 000 € 720 000 € 1142 €/m²
  • Nesne kodu 21642
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
1 200 000 € 3934 €/m²
  • Nesne kodu 37024
  • Metrekare 305 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
1 100 000 € 3914 €/m²
  • Nesne kodu 57490
  • Metrekare 281 m²
  • Denize uzaklık 16500 m
Satılık
1 300 000 € 850 000 € 1770 €/m²
  • Nesne kodu 31104
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği