Satılık - Ticari mülk 983 m² Atina’da

Yunanistan Attica Atina - Güney Palaio Faliro
1 720 000 €
1750 €/m²
Property 42470 photo 1
Property 42470 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1978
  • Isıtma: elektrikli
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 983 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 520 000 € 3500 €/m²
  • Nesne kodu 37581
  • Metrekare 720 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
2 500 000 € 8064 €/m²
  • Nesne kodu 25030
  • Metrekare 310 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 22441
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
1 600 000 € 4000 €/m²
  • Nesne kodu 63979
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
2 100 000 € 1680 €/m²
  • Nesne kodu 13035
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
1 650 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 35791
  • Metrekare 660 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
2 100 000 € 2282 €/m²
  • Nesne kodu 32520
  • Metrekare 920 m²
  • Denize uzaklık 34 m
Satılık
1 500 000 € 9554 €/m²
  • Nesne kodu 47717
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
1 720 000 € 1749 €/m²
  • Nesne kodu 42470
  • Metrekare 983 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği