650 000 € 475 000 €
28 €/m²
Property 63073 photo 1
Property 63073 photo 2
Property 63073 photo 3
Property 63073 photo 4
Property 63073 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 40 m
  • En yakın şehire uzaklık: 5,4 km
  • Havaalanına uzaklık: 43,4 km

Açıklama

Satılık Arsa 16658 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
853 000 € 860 €/m²
  • Nesne kodu 64550
  • Metrekare 991 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
710 000 € 299 €/m²
  • Nesne kodu 44207
  • Metrekare 2367 m²
  • Denize uzaklık 97 m
Satılık
525 000 € 2500 €/m²
  • Nesne kodu 34771
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
800 000 € 18 €/m²
  • Nesne kodu 34160
  • Metrekare 43000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
640 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 63552
  • Metrekare 7142 m²
  • Denize uzaklık 3700 m
Satılık
570 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 51153
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
792 000 € 425 €/m²
  • Nesne kodu 30280
  • Metrekare 1860 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
800 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 12083
  • Metrekare 8100 m²
  • Denize uzaklık 5100 m
Satılık
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 63073
  • Metrekare 16658 m²
  • Denize uzaklık 40 m
Satılık
700 000 € 127 €/m²
  • Nesne kodu 33666
  • Metrekare 5500 m²
  • Denize uzaklık 10 m

Bülten aboneliği