780 000 €
60 €/m²
Property 46179 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,2
  • Denize mesafe: 5 m
  • Havaalanına uzaklık: 42 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 12900 metrekare Attiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
820 000 € 205 €/m²
  • Nesne kodu 19321
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
810 000 € 81 €/m²
  • Nesne kodu 37622
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
700 000 € 514 €/m²
  • Nesne kodu 64079
  • Metrekare 1361 m²
  • Denize uzaklık 310 m
Satılık
900 000 € 128 €/m²
  • Nesne kodu 30174
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
780 000 € 60 €/m²
  • Nesne kodu 46179
  • Metrekare 12900 m²
  • Denize uzaklık 5 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m
Satılık
950 000 € 1900 €/m²
  • Nesne kodu 51938
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
740 000 € 548 €/m²
  • Nesne kodu 24125
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 850 m
Satılık
750 000 € 650 000 € 1023 €/m²
  • Nesne kodu 38652
  • Metrekare 635 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
900 000 € 1192 €/m²
  • Nesne kodu 63575
  • Metrekare 755 m²
  • Denize uzaklık 380 m

Bülten aboneliği