280 000 €
35 €/m²
Property 38534 photo 1
Property 38534 photo 2
Property 38534 photo 3
Property 38534 photo 4
Property 38534 photo 5
Property 38534 photo 6
Property 38534 photo 7
Property 38534 photo 8
Property 38534 photo 9

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1100 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 67 km

Açıklama

Satılık Arsa 8000 metrekare Girit’te. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 65144
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Nesne kodu 40012
  • Metrekare 2660 m²
  • Denize uzaklık 4800 m
Satılık
250 000 € 1250 €/m²
  • Nesne kodu 57759
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 20 m
Satılık
230 000 € 27 €/m²
  • Nesne kodu 65231
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 750 m
Satılık
280 000 € 96 €/m²
  • Nesne kodu 37597
  • Metrekare 2890 m²
  • Denize uzaklık 1200 m
Satılık
300 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 64069
  • Metrekare 1516 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
280 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 38534
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
267 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 36637
  • Metrekare 11085 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
260 000 € 250 000 € 54 €/m²
  • Nesne kodu 39265
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
267 000 € 517 €/m²
  • Nesne kodu 64828
  • Metrekare 516 m²
  • Denize uzaklık 300 m

Bülten aboneliği