Satılık - Arsa 30000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
330 000 €
11 €/m²
Property 44033 photo 1
Property 44033 photo 2
Property 44033 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2900 m
  • En yakın şehire uzaklık: 35 km
  • Havaalanına uzaklık: 36 km

Açıklama

Satılık Arsa 30000 metrekare Korfu’da.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
290 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 8990
  • Metrekare 7500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
320 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 33336
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62957
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
İstek üzeri
  • Nesne kodu 8799
  • Metrekare 27000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
330 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 37947
  • Metrekare 2700 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
270 000 € 122 €/m²
  • Nesne kodu 41644
  • Metrekare 2200 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
270 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 63230
  • Metrekare 4337 m²
  • Denize uzaklık 3900 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
350 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 52138
  • Metrekare 10500 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği