Satılık - Arsa 3000 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
420 000 € 250 000 €
83 €/m²
Property 45420 photo 1
Property 45420 photo 2
Property 45420 photo 3
Property 45420 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 6 km
  • Havaalanına uzaklık: 5 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3000 metrekare Korfu’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
380 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 57913
  • Metrekare 14529 m²
  • Denize uzaklık 2100 m
Satılık
550 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 32190
  • Metrekare 2250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
375 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 3960
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
400 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 45735
  • Metrekare 4673 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
580 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 42862
  • Metrekare 17500 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
580 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 51292
  • Metrekare 58000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
350 000 € 70 €/m²
  • Nesne kodu 35766
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 3200 m
Satılık
405 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 34064
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
350 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 41642
  • Metrekare 4200 m²
  • Denize uzaklık 3800 m

Bülten aboneliği