Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1500 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Nea Propontida
Paralia Dionisiou
70 000 €
46 €/m²
Nesne kodu
43631
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1500 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Paralia Dionisiou (Nea Propontida) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Denize mesafe:
1400 m
En yakın şehire uzaklık:
1,2 km
Havaalanına uzaklık:
50 km
Açıklama
Satılık Arsa 1500 metrekare Chalkidiki’de.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
85 000 €
44 €/m²
Arsa 1900 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
34332
Metrekare
1900 m²
Denize uzaklık
3500 m
Satılık
64 000 €
5 €/m²
Arsa 10731 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
56837
Metrekare
10731 m²
Denize uzaklık
2400 m
Satılık
95 000 €
105 €/m²
Arsa 900 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
63509
Metrekare
900 m²
Denize uzaklık
80 m
Satılık
80 000 €
19 €/m²
Arsa 4098 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
39850
Metrekare
4098 m²
Denize uzaklık
7200 m
Satılık
90 000 €
193 €/m²
Arsa 465 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
35494
Metrekare
465 m²
Denize uzaklık
14000 m
Satılık
100 000 €
287 €/m²
Arsa 348 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
48300
Metrekare
348 m²
Denize uzaklık
1000 m
Satılık
100 000 €
186 €/m²
Arsa 537 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
50159
Metrekare
537 m²
Denize uzaklık
12000 m
Satılık
69 000 €
62 €/m²
Arsa 1100 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
48688
Metrekare
1100 m²
Rooms
4
Önerilen
Satılık
75 000 €
119 €/m²
Arsa 630 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
60490
Metrekare
630 m²
Denize uzaklık
26000 m
Satılık
85 000 €
85 €/m²
Arsa 1000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
64449
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar