85 000 €
85 €/m²
Property 64449 photo 1
Property 64449 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 44 km

Açıklama

Satılık Arsa 1000 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 50159
  • Metrekare 537 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
100 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 48301
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
120 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 35497
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
110 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 39703
  • Metrekare 8750 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 44756
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
100 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 49901
  • Metrekare 4550 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
90 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 35494
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
125 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 39849
  • Metrekare 4946 m²
  • Denize uzaklık 8000 m

Bülten aboneliği