90 000 €
193 €/m²
Property 35494 photo 1
Property 35494 photo 2
Property 35494 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 14000 m
  • Havaalanına uzaklık: 43 km

Açıklama

Satılık Arsa 465 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 279 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 43825
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
120 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 35497
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
100 000 € 186 €/m²
  • Nesne kodu 50159
  • Metrekare 537 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
110 000 € 117 €/m²
  • Nesne kodu 49319
  • Metrekare 940 m²
  • Denize uzaklık 1100 m
Satılık
80 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 43633
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1400 m
Satılık
100 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 48301
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 39850
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
100 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 35495
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
80 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 10110
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 10000 m

Bülten aboneliği