100 000 €
287 €/m²
Property 48300 photo 1
Property 48300 photo 2
Property 48300 photo 3

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 35
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 30 km

Açıklama

Satılık Arsa 348 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 122 metrekare. Mülk, güzel bir deniz manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 64449
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 49 €/m²
  • Nesne kodu 61856
  • Metrekare 2650 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
125 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 39849
  • Metrekare 4946 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 235 €/m²
  • Nesne kodu 62212
  • Metrekare 468 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
120 000 € 258 €/m²
  • Nesne kodu 35497
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58989
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58988
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği