80 000 €
19 €/m²
Property 39850 photo 1
Property 39850 photo 2
Property 39850 photo 3
Property 39850 photo 4
Property 39850 photo 5
Property 39850 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 7200 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1,1 km
  • Havaalanına uzaklık: 16 km

Açıklama

Satılık Arsa 4098 metrekare Chalkidiki’de. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
80 000 € 160 €/m²
  • Nesne kodu 35724
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
85 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 34332
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
70 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 31092
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 450 m
Satılık
68 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 56632
  • Metrekare 8500 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 43823
  • Metrekare 1400 m²
  • Denize uzaklık 1500 m
Satılık
90 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 35819
  • Metrekare 209 m²
  • Denize uzaklık 650 m
Önerilen Satılık
70 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 60542
  • Metrekare 11500 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Önerilen Satılık
75 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 60490
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Satılık
67 000 € 197 €/m²
  • Nesne kodu 63214
  • Metrekare 340 m²
  • Denize uzaklık 23000 m
Satılık
70 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 61304
  • Metrekare 7440 m²
  • Denize uzaklık 2500 m

Bülten aboneliği