75 000 €
119 €/m²
Property 60490 photo 1
Property 60490 photo 2
Property 60490 photo 3
Property 60490 photo 4
Property 60490 photo 5
Property 60490 photo 6
Property 60490 photo 7
Property 60490 photo 8
Property 60490 photo 9
Property 60490 photo 10
Property 60490 photo 11
Property 60490 photo 12
Property 60490 photo 13
Property 60490 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,24
  • Denize mesafe: 26000 m
  • Havaalanına uzaklık: 68 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 630 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Önerilen Satılık
75 000 € 119 €/m²
  • Nesne kodu 60490
  • Metrekare 630 m²
  • Denize uzaklık 26000 m
Önerilen Satılık
70 000 € 2 €/m²
  • Nesne kodu 12048
  • Metrekare 32000 m²
  • Denize uzaklık 32500 m
Satılık
100 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 35495
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
90 000 € 461 €/m²
  • Nesne kodu 35818
  • Metrekare 195 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
65 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 65834
  • Metrekare 605 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
110 000 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 5434
  • Metrekare 1320 m²
  • Denize uzaklık 25000 m
Satılık
80 000 € 72 €/m²
  • Nesne kodu 10110
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
90 000 € 193 €/m²
  • Nesne kodu 35494
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
65 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 8477
  • Metrekare 8400 m²
  • Denize uzaklık 2600 m
Satılık
64 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 12346
  • Metrekare 480 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği