95 000 €
105 €/m²
Property 63509 photo 1
Property 63509 photo 2
Property 63509 photo 3
Property 63509 photo 4
Property 63509 photo 5
Property 63509 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 80 m
  • Havaalanına uzaklık: 55 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 900 metrekare Chalkidiki’de. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 58988
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
140 000 € 7 €/m²
  • Nesne kodu 47349
  • Metrekare 18000 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
85 000 € 85 €/m²
  • Nesne kodu 64449
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
110 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 34627
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
100 000 € 270 €/m²
  • Nesne kodu 48301
  • Metrekare 370 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
80 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 44756
  • Metrekare 2025 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 63509
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
130 000 € 279 €/m²
  • Nesne kodu 35496
  • Metrekare 465 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
80 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 39850
  • Metrekare 4098 m²
  • Denize uzaklık 7200 m
Satılık
120 000 € 22 €/m²
  • Nesne kodu 11465
  • Metrekare 5250 m²
  • Denize uzaklık 7000 m

Bülten aboneliği