Şirket hakkında
Hakkımızda
Şirket albümü
Ekibimiz
+30 2310 591 431
Güvenlik Sistemi Kurulumu
Satılık - Arsa 1100 m² Chalkidiki’de
Yunanistan
Makedonya
Halkidiki
Nea Propontida
Elaiochoria Belediyesi
69 000 €
62 €/m²
Nesne kodu
48688
Satılık, Kiralık
Satılık
Tip
Arsa
Arazi büyüklüğü
1100 m²
Bölge
Chalkidiki
Location
Elaiochoria Belediyesi (Nea Propontida) | Halkidiki (Makedonya)
Ayrıntılar
Oda sayısı:
4
Koşul:
Eski inşaat
Bedrooms:
3
Denize mesafe:
10000 m
En yakın şehire uzaklık:
4 km
Havaalanına uzaklık:
36 km
Hizmetler
Parking
Depo
Yenileme ihtiyacı
Açıklama
Satılık Arsa 1100 metrekare Chalkidiki’de. Daire ruhsatlı 140 metrekare.
Konum
Benzer öğeler
Satılık
60 000 €
40 €/m²
Arsa 1500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
40456
Metrekare
1500 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
60 000 €
9 €/m²
Arsa 6115 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
61303
Metrekare
6115 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
85 000 €
85 €/m²
Arsa 1000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
64449
Metrekare
1000 m²
Denize uzaklık
5000 m
Satılık
80 000 €
40 €/m²
Arsa 2000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
43633
Metrekare
2000 m²
Denize uzaklık
1400 m
Satılık
60 000 €
4 €/m²
Arsa 14000 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
37214
Metrekare
14000 m²
Denize uzaklık
30000 m
Satılık
70 000 €
9 €/m²
Arsa 7440 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
61304
Metrekare
7440 m²
Denize uzaklık
2500 m
Satılık
60 000 €
3 €/m²
Arsa 15200 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
44651
Metrekare
15200 m²
Denize uzaklık
3000 m
Satılık
100 000 €
186 €/m²
Arsa 537 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
50159
Metrekare
537 m²
Denize uzaklık
12000 m
Satılık
70 000 €
63 €/m²
Arsa 1100 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
31092
Metrekare
1100 m²
Denize uzaklık
450 m
Satılık
80 000 €
160 €/m²
Arsa 500 m² Chalkidiki
Chalkidiki
Nesne kodu
35724
Metrekare
500 m²
Denize uzaklık
400 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
Gayrimenkul hakkında daha ayrıntılı bilgi isteyin.
Gayrimenkulü görmek için randevu isteme.
Bu web sitesine, gönderdiğim bilgilerimi saklamasını kabul ediyorum.
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Kata
--
bodrum katı
zemin kat
Entresol
2. kat
3. kat
4. kat
5. kat
6. kat
7. kat
8. kat
8. kat ve yukarı
Çatı katı
Çatı katı
1. kat
Mikonos
12 Adalar