400 000 €
1667 €/m²
Property 43181 photo 1
Property 43181 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1958
  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 38 km

Açıklama

Atina’da satılık Bina 240 metrekare. bina 0 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak köşe olmayan taraftadır .Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
580 000 € 2367 €/m²
  • Nesne kodu 39603
  • Metrekare 245 m²
  • Rooms 7
Satılık
580 000 € 2027 €/m²
  • Nesne kodu 37778
  • Metrekare 286 m²
  • Denize uzaklık 5200 m
Satılık
360 000 € 1200 €/m²
  • Nesne kodu 40297
  • Metrekare 300 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
540 000 € 1080 €/m²
  • Nesne kodu 60877
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
575 000 € 1513 €/m²
  • Nesne kodu 55862
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 130 m
Satılık
325 000 € 1710 €/m²
  • Nesne kodu 34866
  • Metrekare 190 m²
  • Denize uzaklık 8600 m
Satılık
350 000 € 1666 €/m²
  • Nesne kodu 31119
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 9600 m
Satılık
450 000 € 724 €/m²
  • Nesne kodu 26164
  • Metrekare 621 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
595 000 € 1116 €/m²
  • Nesne kodu 42510
  • Metrekare 533 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
350 000 € 1296 €/m²
  • Nesne kodu 34119
  • Metrekare 270 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği