340 000 €
2742 €/m²
Property 42649 photo 1

Ayrıntılar

  • Karlılık: 4,71%
  • Yapım Yılı: 1996
  • Denize mesafe: 2500 m
  • Havaalanına uzaklık: 39 km

Hizmetler

  • Parking
  • Asansör

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 124 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, güzel bir şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, klima, otopark, asansör, alarm sistemi, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
295 000 € 1638 €/m²
  • Nesne kodu 14742
  • Metrekare 180 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
360 000 € 2222 €/m²
  • Nesne kodu 60775
  • Metrekare 162 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
385 000 € 360 000 € 2292 €/m²
  • Nesne kodu 62403
  • Metrekare 157 m²
  • Denize uzaklık 2900 m
Satılık
430 000 € 3873 €/m²
  • Nesne kodu 40579
  • Metrekare 111 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
480 000 € 827 €/m²
  • Nesne kodu 14729
  • Metrekare 580 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
315 000 € 2692 €/m²
  • Nesne kodu 36257
  • Metrekare 117 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği