315 000 €
2692 €/m²
Property 36257 photo 1
Property 36257 photo 2
Property 36257 photo 3
Property 36257 photo 4
Property 36257 photo 5
Property 36257 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 1905
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 7 km

Açıklama

Atina’da satılık iş amaçlı 117 metrekare. Ticari alan 0 kattan oluşmaktadır. Ticari mülk ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir..Ayrıca Mobilyalı, bulunmaktadır.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
350 000 € 1483 €/m²
  • Nesne kodu 50066
  • Metrekare 236 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
340 000 € 2741 €/m²
  • Nesne kodu 42649
  • Metrekare 124 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
280 000 € 2545 €/m²
  • Nesne kodu 10218
  • Metrekare 110 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
450 000 € 1363 €/m²
  • Nesne kodu 30241
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
350 000 € 2046 €/m²
  • Nesne kodu 49506
  • Metrekare 171 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
460 000 € 2044 €/m²
  • Nesne kodu 57037
  • Metrekare 225 m²
  • Denize uzaklık 16000 m
Satılık
320 000 € 1600 €/m²
  • Nesne kodu 25165
  • Metrekare 200 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
260 000 € 846 €/m²
  • Nesne kodu 38327
  • Metrekare 307 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
330 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 22353
  • Metrekare 210 m²
  • Denize uzaklık 6500 m

Bülten aboneliği