Satılık - Arsa 800 m² Korfu’da

Yunanistan İyon Adaları Korfu Korfu
350 000 €
437 €/m²
Property 37187 photo 1
Property 37187 photo 2
Property 37187 photo 3
Property 37187 photo 4
Property 37187 photo 5
Property 37187 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 650 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 1 km

Açıklama

Satılık Arsa 800 metrekare Korfu’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 600 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
450 000 € 56 €/m²
  • Nesne kodu 62176
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
490 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 11133
  • Metrekare 9500 m²
  • Denize uzaklık 1800 m
Satılık
320 000 € 40 €/m²
  • Nesne kodu 50085
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
420 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 37857
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
425 000 € 66 €/m²
  • Nesne kodu 32444
  • Metrekare 6409 m²
  • Denize uzaklık 50 m
Satılık
330 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 22562
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 31308
  • Metrekare 15000 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
465 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 24097
  • Metrekare 6260 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
320 000 € 52 €/m²
  • Nesne kodu 30027
  • Metrekare 6135 m²
  • Denize uzaklık 2400 m
Satılık
330 000 € 379 €/m²
  • Nesne kodu 21281
  • Metrekare 870 m²
  • Denize uzaklık 1700 m

Bülten aboneliği