1 500 000 €
2500 €/m²
Property 63785 photo 1
Property 63785 photo 2
Property 63785 photo 3
Property 63785 photo 4
Property 63785 photo 5
Property 63785 photo 6
Property 63785 photo 7
Property 63785 photo 8
Property 63785 photo 9
Property 63785 photo 10
Property 63785 photo 11
Property 63785 photo 12
Property 63785 photo 13
Property 63785 photo 14

Ayrıntılar

  • Yapım Yılı: 2000
  • Yenileme yılı: 2022
  • Isıtma: elektrikli
  • Levels: 3
  • Denize mesafe: 4750 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Hizmetler

  • Parking
  • Depo
  • Çift cam

Açıklama

Atina’da satılık Bina 600 metrekare. bina 3 kattan oluşmaktadır. Bina ayrıca cephe olarak yola bakan taraftadır Mülk, muhteşem panoramik bir manzaraya sahiptir..Ayrıca klima, otopark, ısıtma, alarm sistemi, kiler bulunmaktadır.

---------------------------------------------------

Ticari Bina 600 m² – Kato Petralona, Atina

Atina’nın canlı bölgelerinden Kato Petralona’da bulunan bu 600 m²’lik köşe konumlu ticari bina, 1.000 m² arsa üzerine inşa edilmiş olup, 2029 yılına kadar geçerli kira sözleşmesine sahiptir ve %5,2 yıllık getiri sunar – bu da onu mükemmel bir yatırım fırsatı haline getirir.

Bina iki katlıdır:

  • Zemin kat (400 m²): 2022 yılında tamamen yenilenmiş olup, LED aydınlatma, yeni kablolama, fiber internet altyapısı, A+++ sınıfı klimalar, yüksek verimli sistemler ve trifaze elektrik ile donatılmıştır.
  • Asma kat (200 m²): Tam donanımlı ofis alanı olup, 200 m² daha inşa edilerek toplamda 800 m²’ye çıkarılabilir.

Öne çıkan özellikler:

  • 10 özel otopark alanı
  • 4 banyo ve 3 WC
  • Bağımsız elektrikli ısıtma sistemi
  • Alarm güvenlik sistemi
  • Köşe konumlu, ana yola cepheli, ticari bölge içinde yüksek görünürlük

Mülk şu anda aylık 6.500 € kira getirisiyle kiralanmış durumdadır, kira sözleşmesi 2021–2029 (9 yıl) sürelidir.

📍 Atina şehir merkezine uzaklık: 2,5 km

📍 Petralona Metro İstasyonu’na uzaklık: 0,5 km

📍 Pire Limanı’na uzaklık: 7 km

Konum

Benzer öğeler

Satılık
2 000 000 € 3636 €/m²
  • Nesne kodu 35593
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
1 700 000 € 1588 €/m²
  • Nesne kodu 62169
  • Metrekare 1070 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Satılık
1 740 000 € 3163 €/m²
  • Nesne kodu 37389
  • Metrekare 550 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
2 200 000 € 6769 €/m²
  • Nesne kodu 49126
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
1 300 000 € 1444 €/m²
  • Nesne kodu 42693
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
1 740 000 € 1895 €/m²
  • Nesne kodu 36000
  • Metrekare 918 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
1 860 000 € 4087 €/m²
  • Nesne kodu 11421
  • Metrekare 455 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
1 650 000 € 1645 €/m²
  • Nesne kodu 11497
  • Metrekare 1003 m²
  • Denize uzaklık 220 m
Satılık
1 400 000 € 1037 €/m²
  • Nesne kodu 3326
  • Metrekare 1350 m²
  • Denize uzaklık 6000 m

Bülten aboneliği