75 000 €
39 €/m²
Property 39884 photo 1
Property 39884 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 1 km
  • Havaalanına uzaklık: 45 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 1900 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
97 000 € 242 €/m²
  • Nesne kodu 51914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
110 000 € 146 €/m²
  • Nesne kodu 54577
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 19654
  • Metrekare 4797 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
110 000 € 365 €/m²
  • Nesne kodu 56528
  • Metrekare 301 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
70 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 32071
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
75 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 47236
  • Metrekare 592 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 58015
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 52907
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
95 000 € 95 €/m²
  • Nesne kodu 59575
  • Metrekare 1000 m²
  • Denize uzaklık 500 m

Bülten aboneliği