Satılık - Arsa 4490 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
60 000 €
13 €/m²
Property 59214 photo 1
Property 59214 photo 2
Property 59214 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 6000 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 4490 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
55 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 60982
  • Metrekare 750 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
87 000 € 348 €/m²
  • Nesne kodu 52123
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
65 000 € 162 €/m²
  • Nesne kodu 57173
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
60 000 € 107 €/m²
  • Nesne kodu 42846
  • Metrekare 560 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
75 000 € 187 €/m²
  • Nesne kodu 52611
  • Metrekare 401 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
50 000 € 38 €/m²
  • Nesne kodu 35326
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
85 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 65451
  • Metrekare 517 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
70 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 59052
  • Metrekare 265 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
70 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 56292
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 1100 m

Bülten aboneliği