80 000 €
32 €/m²
Property 48934 photo 1
Property 48934 photo 2
Property 48934 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 1000 m
  • En yakın şehire uzaklık: 3 km
  • Havaalanına uzaklık: 52 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 2500 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 28795
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
67 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 57394
  • Metrekare 1894 m²
  • Denize uzaklık 9000 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
88 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59688
  • Metrekare 7875 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
90 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 56040
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52587
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 19654
  • Metrekare 4797 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
80 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 60042
  • Metrekare 1260 m²
  • Denize uzaklık 11000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m

Bülten aboneliği