80 000 €
11 €/m²
Property 37687 photo 1
Property 37687 photo 2
Property 37687 photo 3

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 3500 m
  • Havaalanına uzaklık: 110 km

Açıklama

Satılık Arsa 6740 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
75 000 € 39 €/m²
  • Nesne kodu 39884
  • Metrekare 1900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
65 000 € 264 €/m²
  • Nesne kodu 38337
  • Metrekare 246 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
90 000 € 30 €/m²
  • Nesne kodu 19882
  • Metrekare 3000 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
65 000 € 74 €/m²
  • Nesne kodu 25701
  • Metrekare 875 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
75 000 € 125 €/m²
  • Nesne kodu 52588
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 80 €/m²
  • Nesne kodu 25739
  • Metrekare 1250 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
80 000 € 86 €/m²
  • Nesne kodu 62225
  • Metrekare 925 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
100 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31033
  • Metrekare 7000 m²
  • Denize uzaklık 7500 m
Satılık
90 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 36599
  • Metrekare 780 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
90 000 € 45 €/m²
  • Nesne kodu 57336
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 2200 m

Bülten aboneliği