90 000 €
30 €/m²
Property 19882 photo 1
Property 19882 photo 2
Property 19882 photo 3
Property 19882 photo 4

Ayrıntılar

  • Plaj: песчано-галечный
  • Denize mesafe: 400 m
  • Havaalanına uzaklık: 51 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 3000 metrekare Pieria’da. Arazi arsası yaşam alanı inşası için tasarlanmamıştır. Şehir planının dışındadır . Arsada: iyi, belediye suyu. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 10 €/m²
  • Nesne kodu 33059
  • Metrekare 12179 m²
  • Denize uzaklık 3500 m
Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48934
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
80 000 € 179 €/m²
  • Nesne kodu 34740
  • Metrekare 445 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
120 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 33141
  • Metrekare 297 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
92 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 57570
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
105 000 € 262 €/m²
  • Nesne kodu 57800
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
120 000 € 63 €/m²
  • Nesne kodu 45525
  • Metrekare 1904 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • Nesne kodu 63602
  • Metrekare 700 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
110 000 € 275 €/m²
  • Nesne kodu 4914
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 400 €/m²
  • Nesne kodu 21580
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 4000 m

Bülten aboneliği