Satılık - Arsa 883 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
55 000 €
62 €/m²
Property 28738 photo 1
Property 28738 photo 2

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 600 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 883 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 100 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
48 000 € 106 €/m²
  • Nesne kodu 63521
  • Metrekare 451 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
55 000 € 5 €/m²
  • Nesne kodu 39976
  • Metrekare 10000 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
45 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 32073
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
49 900 € 83 €/m²
  • Nesne kodu 61655
  • Metrekare 600 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
80 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 50736
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
45 000 € 4 €/m²
  • Nesne kodu 61700
  • Metrekare 10687 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
70 000 € 250 €/m²
  • Nesne kodu 39087
  • Metrekare 280 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
70 000 € 164 €/m²
  • Nesne kodu 49298
  • Metrekare 425 m²
  • Denize uzaklık 35000 m
Satılık
50 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 62146
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 400 m

Bülten aboneliği