50 050 €
104 €/m²
Property 57430 photo 1
Property 57430 photo 2
Property 57430 photo 3
Property 57430 photo 4
Property 57430 photo 5
Property 57430 photo 6
Property 57430 photo 7
Property 57430 photo 8
Property 57430 photo 9

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 8000 m
  • Havaalanına uzaklık: 80 km

Açıklama

Satılık Arsa 478 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 382 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
65 000 € 196 €/m²
  • Nesne kodu 58544
  • Metrekare 330 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
75 000 € 6 €/m²
  • Nesne kodu 64743
  • Metrekare 12006 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
60 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 58016
  • Metrekare 3500 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
60 000 € 133 €/m²
  • Nesne kodu 38717
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
48 000 € 8 €/m²
  • Nesne kodu 31015
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
60 000 € 9 €/m²
  • Nesne kodu 60563
  • Metrekare 6500 m²
  • Denize uzaklık 1700 m
Satılık
60 000 € 294 €/m²
  • Nesne kodu 52483
  • Metrekare 204 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 32071
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
50 050 € 104 €/m²
  • Nesne kodu 57430
  • Metrekare 478 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
55 000 € 266 €/m²
  • Nesne kodu 39559
  • Metrekare 206 m²
  • Denize uzaklık 700 m

Bülten aboneliği