110 000 €
156 €/m²
Property 34976 photo 1
Property 34976 photo 2
Property 34976 photo 3
Property 34976 photo 4
Property 34976 photo 5
Property 34976 photo 6

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 15000 m
  • Havaalanına uzaklık: 24 km

Açıklama

Satılık Arsa 705 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 200 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 41977
  • Metrekare 7400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
130 000 € 287 €/m²
  • Nesne kodu 39854
  • Metrekare 452 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 31409
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 47540
  • Metrekare 4250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
98 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65379
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
98 000 € 115 €/m²
  • Nesne kodu 53092
  • Metrekare 850 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
160 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 26856
  • Metrekare 355 m²
  • Denize uzaklık 19000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m

Bülten aboneliği