98 000 €
115 €/m²
Property 53092 photo 1
Property 53092 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,6
  • Denize mesafe: 3000 m
  • Havaalanına uzaklık: 17 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 850 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
120 000 € 126 €/m²
  • Nesne kodu 20100
  • Metrekare 949 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
130 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 33414
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 14079
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
100 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 57424
  • Metrekare 6000 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
90 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 47540
  • Metrekare 4250 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
100 000 € 25 €/m²
  • Nesne kodu 60666
  • Metrekare 3870 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
90 000 € 731 €/m²
  • Nesne kodu 59192
  • Metrekare 123 m²
  • Denize uzaklık 110 m
Satılık
85 000 € 21 €/m²
  • Nesne kodu 62125
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 550 m
Satılık
100 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 41977
  • Metrekare 7400 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği