128 000 €
204 €/m²
Property 56259 photo 1
Property 56259 photo 2
Property 56259 photo 3
Property 56259 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 13000 m
  • Havaalanına uzaklık: 35 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 626 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: imar izni, belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 240 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
175 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 40033
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
190 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 46871
  • Metrekare 4250 m²
  • Denize uzaklık 1600 m
Satılık
150 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 49429
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m
Satılık
120 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 14079
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
150 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 61027
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
128 000 € 204 €/m²
  • Nesne kodu 56259
  • Metrekare 626 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Bülten aboneliği