110 000 €
26 €/m²
Property 52283 photo 1
Property 52283 photo 2
Property 52283 photo 3
Property 52283 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 5000 m
  • Havaalanına uzaklık: 20 km

Açıklama

Satılık Arsa 4083 metrekare Selanik çevresinde.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
140 000 € 272 €/m²
  • Nesne kodu 23746
  • Metrekare 514 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
135 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 49543
  • Metrekare 4312 m²
  • Denize uzaklık 2300 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
150 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 49429
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
120 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 65892
  • Metrekare 2531 m²
  • Denize uzaklık 12000 m
Satılık
150 000 € 298 €/m²
  • Nesne kodu 23748
  • Metrekare 502 m²
  • Denize uzaklık 9800 m
Satılık
130 000 € 260 €/m²
  • Nesne kodu 28997
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
98 000 € 24 €/m²
  • Nesne kodu 65379
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
96 000 € 120 €/m²
  • Nesne kodu 35523
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
160 000 € 450 €/m²
  • Nesne kodu 26856
  • Metrekare 355 m²
  • Denize uzaklık 19000 m

Bülten aboneliği