160 000 €
450 €/m²
Property 26856 photo 1
Property 26856 photo 2
Property 26856 photo 3
Property 26856 photo 4
Property 26856 photo 5
Property 26856 photo 6

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 19000 m
  • Havaalanına uzaklık: 14 km

Açıklama

Satılık Arsa 355 metrekare Selanik çevresinde. Şehir planının bir parçasıdır. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 284 metrekare.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
134 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62127
  • Metrekare 4770 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
150 000 € 31 €/m²
  • Nesne kodu 49429
  • Metrekare 4800 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
175 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39856
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
200 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 56397
  • Metrekare 6800 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
175 000 € 100 €/m²
  • Nesne kodu 39855
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
150 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 61027
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 44 €/m²
  • Nesne kodu 8035
  • Metrekare 4068 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
130 000 € 323 €/m²
  • Nesne kodu 29907
  • Metrekare 402 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
200 000 € 34 €/m²
  • Nesne kodu 50305
  • Metrekare 5800 m²
  • Denize uzaklık 3800 m
Satılık
200 000 € 338 €/m²
  • Nesne kodu 35258
  • Metrekare 591 m²
  • Denize uzaklık 200 m

Bülten aboneliği