130 000 €
287 €/m²
Property 39854 photo 1
Property 39854 photo 2
Property 39854 photo 3
Property 39854 photo 4

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 1
  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 10 km

Açıklama

Satılık Arsa 452 metrekare Selanik çevresinde. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
130 000 € 192 €/m²
  • Nesne kodu 22250
  • Metrekare 677 m²
  • Denize uzaklık 1006 m
Satılık
175 000 € 98 €/m²
  • Nesne kodu 39856
  • Metrekare 1770 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
150 000 € 51 €/m²
  • Nesne kodu 61027
  • Metrekare 2900 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
115 000 € 28 €/m²
  • Nesne kodu 62126
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
180 000 € 105 €/m²
  • Nesne kodu 62131
  • Metrekare 1700 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
110 000 € 26 €/m²
  • Nesne kodu 52283
  • Metrekare 4083 m²
  • Denize uzaklık 5000 m
Satılık
170 000 € 15 €/m²
  • Nesne kodu 52991
  • Metrekare 11000 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
130 000 € 23 €/m²
  • Nesne kodu 33414
  • Metrekare 5600 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
160 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 26402
  • Metrekare 8000 m²
  • Denize uzaklık 9000 m

Bülten aboneliği