26 nesneleri 2 sayfa

Satılık
200 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 20433
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 18000 m
Satılık
210 000 € 1478 €/m²
  • Nesne kodu 26367
  • Metrekare 142 m²
  • Rooms 4
Satılık
220 000 € 1419 €/m²
  • Nesne kodu 26368
  • Metrekare 155 m²
  • Rooms 4
Satılık
33 000 € 13 €/m²
  • Nesne kodu 37621
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 17000 m
Satılık
210 000 € 1050 €/m²
  • Nesne kodu 49775
  • Metrekare 200 m²
  • Rooms 6
Satılık
320 000 € 888 €/m²
  • Nesne kodu 59446
  • Metrekare 360 m²
  • Rooms 5
Satılık
4 800 000 € 1059 €/m²
  • Nesne kodu 21782
  • Metrekare 4530 m²
  • Denize uzaklık 14000 m
Satılık
350 000 € 220 000 € 17 €/m²
  • Nesne kodu 30712
  • Metrekare 12737 m²
  • Denize uzaklık 20000 m
Satılık
235 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 30893
  • Metrekare 18500 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
110 000 € 156 €/m²
  • Nesne kodu 34976
  • Metrekare 705 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Satılık
175 000 € 42 €/m²
  • Nesne kodu 40033
  • Metrekare 4100 m²
  • Denize uzaklık 13000 m
Satılık
600 000 € 750 €/m²
  • Nesne kodu 40566
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 13000 m

Migdonya, Yunanistan’da Gayrimenkul

Migdonya, Kuzey Yunanistan’ın en umut verici gayrimenkul bölgelerinden biridir. Selanik’in hemen dışında yer alan Migdonya; sakin bir kırsal yaşamı, şehir merkezine, uluslararası havaalanına ve Halkidiki’nin plajlarına kolay erişimle birleştirir. Birçok alıcı için Migdonya, yaşam kalitesi ile akıllı yatırım arasında ideal bir denge sunar.

Mi̇gdonya’da Neden Gayrimenkul Almalısınız?

Migdonya’daki gayrimenkuller hem Yunan hem de uluslararası alıcıların dikkatini çekiyor. Bölgedeki konut fiyatları, Selanik’in merkezine göre hâlâ daha düşüktür; ayrıca bölge daha geniş arsalar, modern evler ve güzel doğal çevre imkânı sunar.

  • Stratejik konum: Selanik’e, ana otoyollara ve havaalanına hızlı ulaşım.
  • Sakin bir çevre: Yeşil manzaralar, açık görüşler, düşük gürültü ve daha temiz hava.
  • Daha düşük fiyatlar: Şehir merkezi veya popüler tatil beldelerine kıyasla bütçenize daha fazla metrekare.
  • Büyüme potansiyeli: Aile evlerine, tatil amaçlı mülklere ve uzun vadeli kiralamalara artan ilgi.

Kullanılabilir Gayrimenkul Türleri

Migdonya’da geniş bir gayrimenkul seçeneği bulabilirsiniz:

  • Bahçeli ve özel avlulu müstakil evler
  • Modern tasarımlı ve enerji verimli sistemlere sahip yeni inşa villalar
  • Küçük ölçekli konut binalarındaki daireler
  • İnşaat veya tarımsal kullanım için arazi ve parseller
  • Kişisel kullanım için tatil evleri veya kısa vadeli kira geliri sağlayan mülkler

Selanik’e yakın bir daimi ikamet arıyor olsanız da Kuzey Yunanistan’da bir tatil evi arıyor olsanız da Migdonya, her bütçeye ve yaşam tarzına uygun esnek seçenekler sunar.