Satılık - Arsa 1375 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria
275 000 € 230 000 €
167 €/m²
Property 7090 photo 1
Property 7090 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 8
  • Denize mesafe: 7000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 1375 metrekare Pieria’da. Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 1100 metrekare. Mülk, güzel bir dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
281 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 48956
  • Metrekare 4151 m²
  • Denize uzaklık 1300 m
Satılık
350 000 € 89 €/m²
  • Nesne kodu 49645
  • Metrekare 3900 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
400 000 € 16 €/m²
  • Nesne kodu 35640
  • Metrekare 24000 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
340 000 € 73 €/m²
  • Nesne kodu 32786
  • Metrekare 4600 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
230 000 € 11 €/m²
  • Nesne kodu 59380
  • Metrekare 20000 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
350 000 € 50 €/m²
  • Nesne kodu 36680
  • Metrekare 6890 m²
  • Denize uzaklık 30000 m
Satılık
400 000 € 99 €/m²
  • Nesne kodu 9805
  • Metrekare 4008 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
240 000 € 200 000 €
  • Nesne kodu 3936
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Nesne kodu 9057
  • Metrekare 4900 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği