220 000 €
43 €/m²
Property 43616 photo 1
Property 43616 photo 2
Property 43616 photo 3
Property 43616 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 5062 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 180 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 41566
  • Metrekare 5550 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 37 €/m²
  • Nesne kodu 56156
  • Metrekare 5850 m²
  • Denize uzaklık 80 m
Satılık
215 000 € 53 €/m²
  • Nesne kodu 32012
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 300 m
Satılık
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • Nesne kodu 10702
  • Metrekare 6100 m²
  • Denize uzaklık 2200 m
Satılık
240 000 € 20 €/m²
  • Nesne kodu 22520
  • Metrekare 12000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • Nesne kodu 13597
  • Metrekare 2225 m²
  • Denize uzaklık 10000 m
Satılık
315 000 € 220 €/m²
  • Nesne kodu 6633
  • Metrekare 1428 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
270 000 € 35 €/m²
  • Nesne kodu 51089
  • Metrekare 7642 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği