150 000 €
12 €/m²
Property 50404 photo 1
Property 50404 photo 2
Property 50404 photo 3
Property 50404 photo 4
Property 50404 photo 5

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 4000 m
  • Havaalanına uzaklık: 47 km

Açıklama

Satılık Arsa 11850 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 300 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, orman manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
180 000 € 200 €/m²
  • Nesne kodu 6455
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 2000 m
Satılık
170 000 € 497 €/m²
  • Nesne kodu 52276
  • Metrekare 342 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
150 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 58328
  • Metrekare 500 m²
  • Denize uzaklık 500 m
Satılık
150 000 €
  • Nesne kodu 4557
  • Metrekare 0 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
160 000 € 14 €/m²
  • Nesne kodu 38820
  • Metrekare 11165 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
150 000 € 33 €/m²
  • Nesne kodu 21950
  • Metrekare 4500 m²
  • Denize uzaklık 7000 m
Satılık
150 000 € 110 000 € 244 €/m²
  • Nesne kodu 19932
  • Metrekare 450 m²
  • Denize uzaklık 4500 m
Satılık
140 000 € 430 €/m²
  • Nesne kodu 5158
  • Metrekare 325 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
150 000 € 12 €/m²
  • Nesne kodu 50404
  • Metrekare 11850 m²
  • Denize uzaklık 4000 m
Satılık
220 000 € 43 €/m²
  • Nesne kodu 43616
  • Metrekare 5062 m²
  • Denize uzaklık 2000 m

Bülten aboneliği