190 000 €
28 €/m²
Property 37806 photo 1
Property 37806 photo 2
Property 37806 photo 3
Property 37806 photo 4

Ayrıntılar

  • Denize mesafe: 2500 m
  • En yakın şehire uzaklık: 2 km
  • Havaalanına uzaklık: 46 km

Açıklama

Satılık çit Arsa 6599 metrekare Pieria’da. Şehir planının dışındadır . Arsada: belediye suyu, elektrik idaresinden normal elektrik hattı. Daire ruhsatlı 250 metrekare. Mülk, muhteşem panoramik bir deniz, dağ, şehir manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
250 000 € 62 €/m²
  • Nesne kodu 10292
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 2500 m
Satılık
200 000 € 198 €/m²
  • Nesne kodu 54645
  • Metrekare 1010 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
200 000 € 231 €/m²
  • Nesne kodu 49970
  • Metrekare 864 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
180 000 € 36 €/m²
  • Nesne kodu 6830
  • Metrekare 5000 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
170 000 € 404 €/m²
  • Nesne kodu 38834
  • Metrekare 420 m²
  • Denize uzaklık 5500 m
Satılık
195 000 € 319 €/m²
  • Nesne kodu 56039
  • Metrekare 610 m²
  • Denize uzaklık 9500 m
Satılık
270 000 € 135 €/m²
  • Nesne kodu 40101
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 250 m
Satılık
280 000 € 215 €/m²
  • Nesne kodu 49647
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 400 m
Satılık
190 000 € 47 €/m²
  • Nesne kodu 62912
  • Metrekare 4000 m²
  • Denize uzaklık 900 m
Satılık
215 000 € 480 €/m²
  • Nesne kodu 19710
  • Metrekare 447 m²
  • Denize uzaklık 250 m

Bülten aboneliği