540 000 €
245 €/m²
Property 64082 photo 1

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 4
  • Denize mesafe: 1000 m
  • Havaalanına uzaklık: 19 km

Açıklama

Satılık Arsa 2200 metrekare Attiki’de.

🏡 2.200 m² Arsa – Lagonisi, Kalyvia Thorikou

📍 Konum

  • Bölge: Lagonisi, Kalyvia Thorikou (Attika)
  • Konum: Yerleşim içinde, sakin bir çevrede
  • Mesafe: Denize yakın

🌿 Arsa Özellikleri

  • Alan: 2.200 m²
  • Eğim: Eğimli (çok katlı mimari çözümler için ideal)
  • Yön: Doğu
  • Cephe & Erişim: Asfalt yoldan doğrudan erişim
  • Bölge: İmar planı içinde / konut alanı

📐 İmar Bilgileri

  • İnşaat Katsayısı: 0,40

🌊 Avantajlar

  • ✔️ Ayrıcalıklı konumda eğimli arsa
  • ✔️ Lüks konut veya yazlık için uygun
  • ✔️ Gelecekte değer artışı ile yatırım için ideal
  • ✔️ Sessiz bölge, denize yakın

📌 Doğanın huzurunu ve denize yakınlığı bir arada sunan nadir bir arsa. Kalıcı veya yazlık konut arayanlar için, güçlü yatırım potansiyeli ile mükemmel bir seçim.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
460 000 € 425 000 € 792 €/m²
  • Nesne kodu 24404
  • Metrekare 536 m²
  • Denize uzaklık 350 m
Satılık
500 000 € 55 €/m²
  • Nesne kodu 9560
  • Metrekare 9000 m²
  • Denize uzaklık 100 m
Satılık
510 000 € 368 €/m²
  • Nesne kodu 13785
  • Metrekare 1385 m²
  • Denize uzaklık 800 m
Satılık
550 000 € 1571 €/m²
  • Nesne kodu 60566
  • Metrekare 350 m²
  • Denize uzaklık 30 m
Satılık
650 000 € 450 000 € 500 €/m²
  • Nesne kodu 5934
  • Metrekare 900 m²
  • Denize uzaklık 10 m
Satılık
620 000 € 140 €/m²
  • Nesne kodu 30175
  • Metrekare 4400 m²
  • Denize uzaklık 150 m
Satılık
557 000 € 318 €/m²
  • Nesne kodu 13790
  • Metrekare 1750 m²
  • Denize uzaklık 700 m
Satılık
650 000 € 1081 €/m²
  • Nesne kodu 4337
  • Metrekare 601 m²
  • Denize uzaklık 600 m
Satılık
590 000 € 547 €/m²
  • Nesne kodu 64085
  • Metrekare 1077 m²
  • Denize uzaklık 248 m
Satılık
800 000 € 615 €/m²
  • Nesne kodu 16574
  • Metrekare 1300 m²
  • Denize uzaklık 1250 m

Bülten aboneliği