Satılık - Arsa 373 m² Pieria’da

Yunanistan Makedonya Pieria Katerini
80 000 €
214 €/m²
Property 55985 photo 1
Property 55985 photo 2

Ayrıntılar

  • Yapı izni oranı: 0,8
  • Denize mesafe: 6500 m
  • Havaalanına uzaklık: 85 km

Açıklama

Satılık Arsa 373 metrekare Pieria’da. Şehir planının bir parçasıdır. Arsanın imarı bulunmaktadır. Daire ruhsatlı 298 metrekare. Mülk, güzel bir dağ manzarasına sahiptir.

Konum

Benzer öğeler

Satılık
70 000 € 175 €/m²
  • Nesne kodu 63376
  • Metrekare 400 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
70 000 € 71 €/m²
  • Nesne kodu 12679
  • Metrekare 980 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
80 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 48934
  • Metrekare 2500 m²
  • Denize uzaklık 1000 m
Satılık
65 000 € 59 €/m²
  • Nesne kodu 52572
  • Metrekare 1100 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
65 000 € 32 €/m²
  • Nesne kodu 45216
  • Metrekare 2000 m²
  • Denize uzaklık 3000 m
Satılık
74 000 € 92 €/m²
  • Nesne kodu 61450
  • Metrekare 800 m²
  • Denize uzaklık 8000 m
Satılık
75 000 € 300 €/m²
  • Nesne kodu 47503
  • Metrekare 250 m²
  • Denize uzaklık 200 m
Satılık
70 000 € 29 €/m²
  • Nesne kodu 33689
  • Metrekare 2400 m²
  • Denize uzaklık 6000 m
Satılık
80 000 € 214 €/m²
  • Nesne kodu 55985
  • Metrekare 373 m²
  • Denize uzaklık 6500 m
Satılık
65 000 € 171 €/m²
  • Nesne kodu 55866
  • Metrekare 380 m²
  • Denize uzaklık 1000 m

Bülten aboneliği