13 nesneleri 1 sayfa

Önerilen Satılık
4 410 000 € 4 200 000 € 2019 €/m²
  • Nesne kodu 65498
  • Metrekare 2080 m²
  • Denize uzaklık 7600 m
Yatırım Satılık
330 000 € 1386 €/m²
  • Nesne kodu 26879
  • Metrekare 238 m²
  • Denize uzaklık 15000 m
Yatırım Satılık
410 000 € 3660 €/m²
  • Nesne kodu 60569
  • Metrekare 112 m²
  • Denize uzaklık 8500 m
Satılık
290 000 € 3536 €/m²
  • Nesne kodu 61001
  • Metrekare 82 m²
  • Rooms 1
Satılık
270 000 € 2454 €/m²
  • Nesne kodu 42639
  • Metrekare 110 m²
  • Rooms 4
Satılık
190 000 € 2000 €/m²
  • Nesne kodu 65592
  • Metrekare 95 m²
  • Rooms 2
Satılık
220 000 € 1560 €/m²
  • Nesne kodu 65593
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
240 000 € 1702 €/m²
  • Nesne kodu 65594
  • Metrekare 141 m²
  • Rooms 4
Satılık
305 000 € 3315 €/m²
  • Nesne kodu 65813
  • Metrekare 92 m²
  • Rooms 5
Satılık
450 000 € 4455 €/m²
  • Nesne kodu 56942
  • Metrekare 101 m²
  • Rooms 4
Satılık
232 000 € 2900 €/m²
  • Nesne kodu 48827
  • Metrekare 80 m²
  • Rooms 3
Satılık
370 000 € 2312 €/m²
  • Nesne kodu 50468
  • Metrekare 160 m²
  • Rooms 4
Satılık
2 100 000 € 2932 €/m²
  • Nesne kodu 38460
  • Metrekare 716 m²
  • Denize uzaklık 7500 m

Atina Zografou’da Gayrimenkul – Merkeze Yakın, Doğaya Yakın Yaşam

Zografou, Atina – Merkez’de en popüler yerleşim bölgelerinden biridir; hareketli öğrenci yaşamı, yeşil alanları ve şehrin tarihi merkezine kolay erişimiyle bilinir. Zografou’da gayrimenkul satın almak ya da kiralamak istiyorsanız, birçok merkezi Atina bölgesine kıyasla cazip fiyatlarla geniş bir seçenek sunan daireler, modern konutlar ve yatırım amaçlı mülkler bulabilirsiniz.

Atina’da Gayrimenkul için Neden Zografou’yu Seçmelisiniz?

Syntagma Meydanı’na sadece birkaç kilometre doğuda konumlanan Zografou, kentsel kolaylığı daha sakin bir mahalle hissiyle birleştirir. Atina Ulusal ve Kapodistrias Üniversitesi ile Atina Ulusal Teknik Üniversitesi dahil olmak üzere büyük üniversite kampüslerine ev sahipliği yapar. Bu da öğrenciler, öğretim görevlileri ve genç profesyonellerden kaynaklanan uzun dönem kiralama talebinin sürekli olmasını sağlar.

Zografou ayrıca kafeleri, yerel mağazaları, pazarları ve sunduğu hizmetlerle de bilinir. Günlük yaşam burada pratiktir: Her şeye yürüyerek ulaşabilirsiniz; yine de şehir merkezine ve önemli iş bölgelerine yakın konumdan faydalanırsınız.

Zografou’da Emlak Türleri

Zografou’daki gayrimenkul piyasası oldukça çeşitlidir:

  • Küçük stüdyo daireler ve 1+1 daireler – öğrenciler, bekarlar ve istikrarlı kira geliri arayan yatırımcılar için idealdir.
  • Aile daireleri – balkonlu, çoğunlukla parklar ve okullara yakın sakin sokaklarda bulunan 2–3 yatak odalı evler.